Editörün Önerisi
480P
Ayıkla Beni Hüsnü 1975 Aydemir Akbaş Aynur Akarsu
Yerli

Ayıkla Beni Hüsnü 1975 Aydemir Akbaş Aynur Akarsu

Ayıkla Beni Hüsnü filmi 1975 yılı yapımı başrollerini Aydemir Akbaş Aynur Akarsu'nun paylaştığı yerli erotik filmidir.Ayıkla beni hüsnü filminin yapımı 1975 yılında sinemalarda gösterime başlamıştır.Oyuncuları arasında Nükhet Duru'nunda bulunduğu bu ilginç filmde ayrıca bir çok ünlü simaya rastlayabilmekteyiz.
Film deniz kenarında başlamaktadır.Bir sahil kasabasında geçen bu filmde oldukça şarlatan ve bir o kadar uyanık hüsnü ve zengin bir ailenin kızı olan sevgilisi Nükhet arasında geçmektedir. Kümeslerde buluşabilmektedir iki genç sevgili.Babası bu sevgililere aman vermemekte ve her zaman peşlerindedir.
Oldukça çapkın olan Hüsnü tatil yöresindeki turistlere özel hizmet vermektedir.Yurtdışındaki kadınlar Özellikle hüsnü'nün ne kadar iyi bir erkek olduğunu söyleyerek onu bulurlar.Hüsnü ise bu isteklerine karşılık vererek geçimini sağlamaktadır.Ancak bu gelen kadınlarda Hüsnü'nün peşinde olup Hüsnü için kavga etmektedir.Ancak Hüsnü'nün aklında sevgilisi Nükhet'tedir.Devamlı olarak zalim babasının önlemlerine rağmen sevgilisi ile buluşmak için kılıktan kılığa girer.
Çok fazla erotik sahne barındırmamasına rağmen Aynur Akarsu ve Nükhet Duru için izlenebilir bir film olup güzel bir erotik yerli film örneğidir.Ayıkla beni hüsnü filmini zevk ile sıkılmadan izleyeceğinize eminiz.

Her yerde bulamayacağınız bu filmde Aydemir Akbaş oyunculuğunu konuşturmuş ve Kardeşi Erdinç Akbaş ile birlikte güzel bir film ortaya çıkarmışlardır.İçinde pek erotik sahnelerin olmadığını söylemiştik.Ancak Aynur Akarsu gibi güzel bir oyuncunun filmde yer alması bu filmi izlenecek yeşilçam erotik filmler kapsamına almaktadır.
Erotik filmlerin yeni yeni moda olduğu bir döneme rastlayan bu film ismi ile müsemma bir film olup Türk insanının ağzına pelesenk olan Ayıkla Beni Hüsnü gibi bir deyiş bırakmıştır.Bir çok film bu türde isimler bulunarak ilgi çekilmeye çalışılmıştır .Misal Civciv çıkacak kuş çıkacak gibi Kartal Pendik gittik geldik gibi film isimleri halkın ismini çekmiştir.

 540İZLENME

 0FAVORİ

 0.0İMDB

Detay
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  Benzer Filmler
720P
Zeynelle Veysel 1978 Aydemir Akbaş Gülden Gül
Zeynelle Veysel 1978 Aydemir Akbaş Gülden Gül
Zeynelle Veysel 1978 başrollerini Aydemir Akbaş Gülden Gül'ün paylaştığı yerli erotik film İki genç ve zırtapoz kardeşin kadınlarla olan ilişkisini anlatan erotik yerli film...
 •   Tür : Türk Erotik Filmler
 •   İzlenme: 492
 •   0
    0
 •   Vizyon : 1978
 •   Süre : 78 Dk.
IMDb0.0
Yerli
480P
Çarlinin Kelekleri 1978 Zerrin Egeliler Aydemir Akbaş
Çarlinin Kelekleri 1978 Zerrin Egeliler Aydemir Akbaş
1970 lerde meşhur olan Çarlinin Melekleri adlı dizinin Türkler tarafından çekilmiş bir kopyası.3 tane arkadaş ve güzeller güzeli Zerrin egeliler Çarli adlı gizli çalışan bir ajandan direktifler a...
 •   Tür : Zerrin Egeliler filmleri, Türk Erotik Filmler, Yeşilçam Erotik filmleri
 •   İzlenme: 291
 •   0
    0
 •   Vizyon : 1978
 •   Süre : 77 Dk.
IMDb0.0
Yerli