Arzu Okay filmlerinden Bekaret Kemeri filmi

Arzu Okay filmlerinden Bekaret Kemeri filmi 06 Ekim 2018

Özellikle de ülkemiz içerisindeki izleyiciler arasında sinema, salonlardan evlere doğru taşınan bir tutku haline gelmiş durumda. Yıllardır gelişmekte olan yayın ve filmcilik teknolojisi, artık bizleri sinemaya gitmeden de filmleri izleme konusunda oldukça geniş imkanlara sahip kılabiliyor.
Ancak yeni filmleri kolaylıkla bulabiliyorken, nostaljik, özellikle de Yeşilçam erotik film dönemine ait eserleri bir türlü edinememenin sıkıntısını yaşıyoruz. Bazı çok popüler filmler televizyonlarda zaman zaman yayınlanıyor olsa dahi, yine de bu durum çoğu sinema tutkununa yeterli gelmemekte. Ayrıca bu filmlerin zaman zaman reklamlarla kesildiği, oldukça fazla sansüre ve kırpılmaya uğrayabildiği gerçeğini de kesinlikle atlamamak gerek.
Nosyalji 74 ise sizlere bu konuda alternatif sunan sitelerden birisi. Yeşilçam’ın en güzel filmlerini tek bir çatı altında toplayan ve reklamsız, belirli bir üyelik karşılığında sizlere sınırsız bir şekilde izleme imkanı sunan bu site, içerisinde oldukça geniş bir arşivi barındırmakta.
Örneğin Arzu Okay’ın da içerisinde bulunduğu Bekaret Kemeri filmini ele alalım. Kendisine tutkun bir adam olan Hilmi’ye herhangi bir şekilde ilgi göstermeyen Arzu, bu yüzden Hilmi’nin hapishaneye düşmesine ve intihar etmesine sebep olur. Hilmi’nin yakın arkadaşlarından birisi olan Ahmet ise bu yüzden Arzu’dan intikam almaya karar verir. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır, zira Arzu evlidir ve Arzu’nun kocası karısına herhangi bir şekilde güvenmemektedir. Bu güvensizlik öyle bir noktaya varmıştır ki, Arzu’ya bekaret kemeri almış ve takmıştır.
Bahsi geçen film elbette ki sitenin oldukça büyük arşivinden bir küçük örnek. Siz de 70’lerin havasını yansıtan ve bizi bazen güldürüp, bazen de düşüncelere dalmamıza sebep olacak bu güzel filmleri izlemek isterseniz Nostalji 74’ü ziyaret ederek hızlıca üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Site tüm imkanları ile sizleri bekliyor.

Bekaret Kemeri filmini bu adrese tıklayarak izleyebilirsiniz.
  • Beğen
    0
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha