Çapkınlar Kralı filmi

Çapkınlar Kralı filmi 13 Ekim 2018

​Size de çoğu konuda eskiye özlem mi duyuyorsunuz? Eski yemekler, eski bayramlar, eski şarkılar, eski filmler..

Size de çoğu konuda eskiye özlem mi duyuyorsunuz? Eski yemekler, eski bayramlar, eski şarkılar, eski filmler... 
Eskiden hayat daha güzeldi değil mi? Eski filmler, özellikle eski Türk Filmleri ne kadar sıcak, içten, yüreğinize dokunan filmlerdi. Şimdi ise o sıcaklığı, samimiyeti bulmak çok zor. Komedi filmlerinde abartılı ve absürd karakterler iş yapıyor artık, o filmlerdeki kendimizi bulduğumuz insanları bulmak çok zor.
Eski Türk Filmlerini, bir diğer deyişle Yeşilçam erotik Film İzlemek gerçekten zor bir uğraş haline gelmiş durumda. Tek alternatif olan internette, istenen filmi izlemek çok büyük beceri ve zaman ister hale gelmiş durumda. Arama yapıldığında bir çok sonuç çıksa da videoların çoğu ya yıllar önce ilgisizlikten silinmiş, ya sitenin her yerinden reklamlar fırlıyor, hatta filmi bölerek reklamlar veriliyor, hatta bazen isimle tamamen alakasız filmler bile çıkabiliyor.
bulunmazvideolar.com, rakiplerinden işte bu noktada ayrılan yeni nesil bir film izleme sitesi. Öncelikle, arşivinde çoğu yerden kaliteli bir şekilde izlenemeyecek filmleri bulunduruyor. Site tasarımı, son derece kullanıcı dostu ve insanı yormuyor. Bu sitede film izledikçe yenisini izleyesiniz geliyor. Üstelik bu hizmetleri, sadece küçük bir üyelik bedeli karşılığında veriyor.
Çapkınlar Kralı, bulunmazvideolar.com da izleyebileceğiniz en değerli filmlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Aydemir Akbaş ve Zerrin Egeliler’in başrol oynadığı film, sizlere baştan sona gülme garantisi veriyor. Filmde, zengin bir ailenin çapkın üvey çocuğu olan Aydemir Akbaş’ın, kafayı Zerrin Egeliler’e takması ve bunun üzerine gelişen komik olaylar konu ediliyor.
Bu film ve benzeri bir çok eski Yeşilçam erotik filmi ni zahmetsiz ve reklamsız bir şekilde izleyerek eskiyi yad etmek ve güzel vakit geçirmek istiyorsanız, bulunmazvideolar.com tam size göre. 
  • Beğen
    0
İlgili Filmler
720P
Çapkınlar Kralı
Çapkınlar Kralı
Çapkınlar Kralı ( yedi yürekli Şaban) Başrollerini Aydemir Akbaş ve Zerrin Egelilerin paylaştığı 1978 yılı yapımı müthiş bir erotik yerli filmin konusu şöyle: Şaban işsiz güçsüz kumarbaz şarap&ccedi...
  •   Tür : Zerrin Egeliler filmleri, Türk Erotik Filmler
  •   İzlenme: 647
  •   0
      0
  •   Vizyon : 1978
  •   Süre : 51 Dk.
IMDb0.0
Yerli
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha