Kabadayı Böyle Sever

Kabadayı Böyle Sever 14 Ekim 2018

​Türk sineması, her dönemde seyircinin değişen zevklerine paralel eserler vererek kendisini sürekli olarak yenilen dinamik bir sinemadır. Bir dönem zengin kız – fakir oğlan temasını bol bol işlerken, bir dönem toplumsal filmler tavan yapmaktadır. Bazı yıllar duygusal, acılı filmler revaçtayken, başka bir dönemde ise seyirci bol kahkaha vaat eden komedi filmleri bol bol çekilmiştir.

Türk sineması, her dönemde seyircinin değişen zevklerine paralel eserler vererek kendisini sürekli olarak yenilen dinamik bir sinemadır. Bir dönem zengin kız – fakir oğlan temasını bol bol işlerken, bir dönem toplumsal filmler tavan yapmaktadır. Bazı yıllar duygusal, acılı filmler revaçtayken, başka bir dönemde ise seyirci bol kahkaha vaat eden komedi filmleri bol bol çekilmiştir.
İşte 70’li yıllar Türk Sinemasında komedi filmlerinin altın çağıdır. Bu dönemde her tarz film çekilse de seyircilerin tercihleri doğrultusunda komedi filmlerine yönelim olmuştur. Kısa sürede bir çok komedi filmi çekilmiş, belki de Türk Sinema tarihinin en verimli dönemi bu yıllar olmuştur.
Hepimizin hayatına bir yerden dokunan bu komedi filmlerini ve daha fazlasını izlemek için artık benzersiz bir internet sitesi yayına girdi. Yeşilçam filmleridenince akla gelen ilk internet sitesi olmak isteyen bulunmazvideolar.com, zengin film arşivi, aydınlık tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzüyle benzerlerinden bir adım öne çıkıyor. Ufak bir meblağ karşılığı alınan üyelikle, arşivdeki tüm filmler sınırsız ve reklamsız olarak izlenebiliyor.  
Kabadayı Böyle Sever isimli film de tam olarak komedi filmleri dönemini yansıtan bir film olarak, bulunmazvideolar.com’da keyifle izlenebiliyor. Zerrin Egeliler ve Bülent Kayabaş’ın başrolleri paylaştığı filmde, bir kabadayı ve genç bir kızın eğlenceli hikayesi anlatılıyor. Film, başından sonuna kadar temposu düşmeden seyirciyi güldürmeyi başarıyor. Birlikte bir çok film çeviren ikili, belki de bu filmde performanslarının doruğuna çıkıyor, üstelik film farklı sonuyla izleyicinin kalbine de dokunmayı başarıyor.
bulunmazvideolar.com, sadece komedi filmlerini değil, her türlü Yeşilçam erotik Filmi ni bulabileceğiniz ilk adres olmaya aday. Gerçekten sınırsız ve reklamsız bir şekilde bu ve benzeri filmleri izlemek istiyorsanız, bulunmazvideolar.com tam size göre bir internet sitesi.
  • Beğen
    1
İlgili Filmler
720P
Kabadayı Böyle sever
Kabadayı Böyle sever
Kabadayı Böyle sever 1978 yılı Yapımı başrollerini Zerrin Egeliler ve Bülent Kayabaş'ın paylaştığı erotik yeşilçam filmi Bir kabadayı ve sevdiği güzel kızın arasındaki çetrefilli ilişkiyi konu alan g&...
  •   Tür : Zerrin Egeliler filmleri, Türk Erotik Filmler
  •   İzlenme: 634
  •   4
      3
  •   Vizyon : 1978
  •   Süre : 60 Dk.
IMDb4.8
Dublaj
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha