Kadınlar Hamamı Karaca Kaan Hadi Çaman

Kadınlar Hamamı Karaca Kaan Hadi Çaman 11 Ekim 2018

Sinema salonları, kurulduğu zamandan beri özellikle ülkemizde, yediden yetmişi her yaştan sinema tutkununun buluşma noktası olmuştur. Beyaz perdeye başlarda yansıtılan filmler siyah beyaz da olsa sinema tutkunları tarafından adeta tapılmış, en ince ayrıntısına kadar incelenip sindirilmiştir. Günümüzdeyse

Sinema salonları, kurulduğu zamandan beri özellikle ülkemizde, yediden yetmişi her yaştan sinema tutkununun buluşma noktası olmuştur. Beyaz perdeye başlarda yansıtılan filmler siyah beyaz da olsa sinema tutkunları tarafından adeta tapılmış, en ince ayrıntısına kadar incelenip sindirilmiştir. Günümüzdeyse diğer her şeyde olduğu gibi film teknolojisi de büyük bir hızla gelişmiş, eskiden yıllarca çalışmanın emeği olarak tek tük çıkan filmlerin çekimini kolaylaştırıp hızlandırmıştır. Üstelik eskiye nazaran kullanılan görsel efektler, animasyonlar ve üç boyutlu efektler ile seyirci adeta kendini filmin içerisinde buluyor.
Filmlerin bu kadar seri vizyona girmesi, zamanı kısıtlı olan sinema severlerin büyük bir çoğunluğunu filmleri sinema salonlarından çok evlerinde rahat rahat izlemeye teşvik etti. Yeni filmler dijital çağda yapıldığı için kolayca bulunabilirken, eski filmlerin, özellikle nostaljik Yeşilçam filmlerinin bulunması epeyce zor. Kültürümüzün yapıtaşlarından olan Yeşilçam filmleri, çekildikleri dönemin teknolojik yetersizlikleri yüzünden çoğaltılması yapılamamış, dolayısıyla da günümüzde bulması epey zorlaşmıştır. Yine de her şeye rağmen nostalji yapıp Yeşilçam erotik film izlemek isteyenlerin çağrısına Bulunmazvideolar.com cevap veriyor. İçinde yüzlerce nostaljik Yeşilçam filmlerini bulunduran Bulunmazvideolar.com’ün Yeşilçam film arşivi, en nadir bulunan Yeşilçam filmlerini dahi içeriyor ve de genişlemeye devam ediyor.
Örnek vermek gerekirse başrolünü usta tiyatrocu ve Yeşilçam sanatçısı, Türk sinema tarihinin direklerinden olan Hadi Çaman’ın oynadığı Kadınlar Hamamı’nı ele alalım. Film ekmek parası için kadınlar hamamında çalışan masör Salih’in başından geçenleri ve kadınlar hamamında yaşanılanları anlatmaktadır. Salih’in hayatı, ekmek parasını çıkarmak için bir kadınlar hamamında masör olarak çalışması için başvurması ile değişir.
Bahsi geçen “Kadınlar Hamamı” Bulunmazvideolar.com’un siz sinema severlere sunduğu oldukça geniş nostaljik Yeşilçam film listesinde bulunan listeden verebileceğimiz küçük bir örnek. Eğer siz de artık yayınlanmayan nostaljik Yeşilçam klasiklerini izlemek istiyorsanız, televizyonda yayınlansa bile gereksiz sansür uygulanmış, yayın süresi ve yayın kurallarına uyulmak için kırpılmış, gereksiz uzunluk ve sıklıktaki reklamlar ile filmin bütünlüğü parçalanmış halde değil de, eski dönemlerdeki beyaz perde rahatlığıyla izlemek istiyorsanız Bulunmazvideolar.com siz sinema severleri bekliyor.
  • Beğen
    0
İlgili Filmler
720P
Kadınlar Hamamı Karaca Kaan Hadi Çaman 1978
Kadınlar Hamamı Karaca Kaan Hadi Çaman 1978
Kadınlar Hamamı 1978 yılı yapımı başrollerini Karaca Kaan ve Hadi Çaman'ın paylaştığı erotik yeşilçam filmi konusu kısaca şöyle; Kamil boş gezen bir aylaktır.Bir gazetede kadınlar hamamı için eleman arandığı...
  •   Tür : Karaca Kaan filmleri, Türk Erotik Filmler
  •   İzlenme: 712
  •   1
      2
  •   Vizyon : 1978
  •   Süre : 63 Dk.
IMDb0.0
Yerli
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha