Karpuzcu filmi 1979 Dilber Ay Behçet Nacar

Karpuzcu filmi 1979 Dilber Ay Behçet Nacar 26 Ekim 2018

Geçmişten günümüze; ilk çıktığından beri kendini heyecanla izleten beyaz perde, gelişen teknoloji sayesinde daha seri bir şekilde filmlerde bizleri buluşturmaya devam ediyor. Animasyonlar, göz kamaştıran görsel efektler, üçüncü boyutta bizleri filmin içine çeken filmlerin popülerliği gün geçtikçe artmakta. Hatta seyirciler ve beyaz perde

Geçmişten günümüze; ilk çıktığından beri kendini heyecanla izleten beyaz perde, gelişen teknoloji sayesinde daha seri bir şekilde filmlerde bizleri buluşturmaya devam ediyor. Animasyonlar, göz kamaştıran görsel efektler, üçüncü boyutta bizleri filmin içine çeken filmlerin popülerliği gün geçtikçe artmakta. Hatta seyirciler ve beyaz perde tutkunları artık film izlemek için sinema salonları yerine evlerinin salonlarını tercih ediyorlar.
Yeni filmleri ister sinema salonlarında ister ev rahatlığında izlemek gayet kolayken, eski filmleri, özellikle Yeşilçam erotik filmlerini bulmak oldukça zor. Dönem dönem popüler TV kanallarında eski Yeşilçam klasikleri gösterime sokulsa dahi, gösterilen versiyonları genel olarak yayın süresi ve yayın kurallarına uyması için kırpılmış, bütün detayları sansürlenmiş ve de gereksiz uzunluk ve sıklıktaki reklamlar ile filmin kurgu bütünlüğü bozulmuş oluyor.
Sinema severlerin ve Yeşilçam tutkunlarının yardımına işte tam bu noktada bulunmazvideolar.com koşuyor! Yeşilçam’ın en sevilen ve bulunması oldukça zor olan eserlerini arşivleyip siz sinema severlerin huzuruna çıkarıyor. Üstelik bulunmazvideolar.com oldukça geniş bir Yeşilçam film arşivine sahip ve bu arşiv genişlemeye de devam ediyor.
Örnek vermek gerekirse bulunmazvideolar.com’ün geniş Yeşilçam arşivinin içerisinde kolay kolay bulamayacağınız Karpuzcu filmini barındırıyor. Dilber Ay’ın da yapımında rol aldığı film karpuzcu Polat ve tarla işçilerinden Aysen ile aralarında geçenleri anlatıyor. Aysen’e musallat olan mafyadan intikam almaya yemin eden Polat, bir an önce Aysen’i mafyanın elinden kurtarıp onunla mutlu olmak ister. Fakat işler Polat’ın düşündüğü kadar da kolay olmayacaktır.
Elbette ki “Karpuzcu” filmi bulunmazvideolar.com’ün sizlere sunduğu Yeşilçam arşivinden sadece çok küçük bir parça. Eğer siz de nostaljik Yeşilçam film izlemek istiyorsanız hemen bulunmazvideolar.com’un sitesini girip, size özel olacak olan üyeliğinizi oluşturup, sınırsız film izleme zevkine erişebilirsiniz. Dahası fazlası için bulunmazvideolar.com sizleri bekliyor.
  • Beğen
    0
İlgili Filmler
720P
Karpuzcu dilber ay behçet nacar
Karpuzcu dilber ay behçet nacar
Karpuzcu Dilber Ay ve Behçet Nacar'ın 1979 yılı yapımı erotik yeşilçam filmi konusu kısaca şöyle: Behçet adanada karpuz toplamak için ağa ile anlaşır.Ancak aralarında husumet olur ve Ağanın adamları B...
  •   Tür : Türk Erotik Filmler
  •   İzlenme: 767
  •   0
      0
  •   Vizyon : 1979
  •   Süre : 72 Dk.
IMDb5.8
Dublaj
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha