Kötülerde Ağlar Filmi 1976 Figen Han

Kötülerde Ağlar Filmi 1976 Figen Han 24 Ekim 2018

​Beyaz perde, her zaman toplumumuzun en çok ilgi gösterdiği eğlencelerden biri olmuştur. Sinema salonlarının tıklım tıklım dolu olduğu zamanlar, teknolojik yetersizlikler nedeniyle tek tük vizyona giren filmleri özel bir etkinliğe dönüştürüp bir numaralı eğlence haline getirmiştir. Fakat gelişen film teknoloji sayesinde filmlerin çekilmesi hem kolaylaşmış hem de efektlerin kalitesi artmıştır.

Beyaz perde, her zaman toplumumuzun en çok ilgi gösterdiği eğlencelerden biri olmuştur. Sinema salonlarının tıklım tıklım dolu olduğu zamanlar, teknolojik yetersizlikler nedeniyle tek tük vizyona giren filmleri özel bir etkinliğe dönüştürüp bir numaralı eğlence haline getirmiştir. Fakat gelişen film teknoloji sayesinde filmlerin çekilmesi hem kolaylaşmış hem de efektlerin kalitesi artmıştır.
Uygulanan üç boyut efektleri, şaşalı görsel efektler ve animasyonlar ile sinema tutkunları için beyaz perde hala en popüler eğlenceler arasında yerini korumaktadır. Fakat günümüzdeki sıkı çalışma saatleri dolayısıyla sinema tutkunları inanılmaz bir hızda gösterime çıkan filmleri sinema salonlarında izlemeye vakit bulamamaya başlamış, bu yüzden sinema, salonlardan evlere doğru bir gelişim göstermiştir.
Yeni filmleri ev konforu eşliğinde rahatça izleyebilen sinema tutkunları içinse nostaljik erotik Yeşilçam filmleri bulunması zor nadide eserler olarak kalmıştır. İşte bu noktada sinema severler için bir alternatif sunan bulunmazvideolar.com devreye giriyor. Engin Yeşilçam film arşivi ile hizmet vermeye devam eden bulunmazvideolar.com her geçen gün arşivine yeni bir Yeşilçam filmi ekleyerek büyümeye devam ediyor.
Örnek vermek gerekirse yapımında emeği geçen Figen Han’ın oynadığı Kötüler de Ağlar adlı nostaljik Yeşilçam filmini ele alabiliriz. Film, yaşlı zamparaları dolandırarak geçimlerini sürdüren Figen ve Korhan ikilisini anlatır. Bir gün Figen’in karşısına Salih adlı bir delikanlı çıkar ve birbirlerine aşık olurlar. Figen, Korhan’a dolandırıcılığı bırakıp Salih ile birlikte olmak istediğini söylese de Korhan bunu kabul etmek istemez ve Salih ile Figen’in arasını bozmak için işe koyulur.
Tabii ki “Kötüler de Ağlar” filmi bulunmazvideolar.com’ün siz sinema severlerin hizmetine sunduğu geniş nostaljik Yeşilçam erotik film arşivinden sadece küçük bir örnek. Eğer siz de sansürsüz, kırpılmamış ve reklamlarla bölünerek film zevki hiç edilmemiş bir şekilde Yeşilçam filmlerini izlemek istiyorsanız bulunmazvideolar.com sizleri bekliyor. Üyelik işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirerek sitenin sizlere sunduğu sayısız imkanlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
еn  bu  filmler  günümüzdе  halen  yoğun  ilgiyle  izlenmektedir.   
  • Beğen
    0
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha