Sokak Kızları Dilber Ay 1979 Yılı yapımı

Sokak Kızları Dilber Ay 1979 Yılı yapımı 25 Ekim 2018

Dilber Ay’ın annesi ve üvey babası ile yaşayan genç bir kızı canlandırdığı nostaljik Sokak Kızları filmini ele alalım. Filmde Dilber Ay annesini oldukça seven mutlu mesut yaşayan genç bir kızı canlandırmaktadır. Fakat işler her zaman böyle gitmeyecek, kendisinden çok sevdiği öz annesi vefat edince

Toplumumuzda sinema her zaman popüler bir kavram olmuştur. Öyle ki Türkçe’mize kendisi ile ilgili bir sürü kavram kazandırmıştır. Tabi ki beyaz perdeyle ilk tanıştığımız zamanlar, filmlerin çekimi dönem teknolojisi yüzünden oldukça zor olup, filmlerin beyaz perdeye taşınması sinema tutkunları için oldukça heyecan verici bir olay haline gelmiştir. Fakat bugünün ileri teknolojisi ile çok kısa bir zaman diliminde birçok film çıkıyor. Üstelik bu filmlerin montajı, üç boyutlu efektleri ve de gerçekçilikten ödün vermeyen görsel efektleri de oluyor.
Filmlerin böyle hızlı ve fabrikasyon usulü beyaz perdeye yansıtılması, seyircilerde filmi sinema salonlarından ziyade ev konforunda izleme isteği uyandırıyor. Görece yeni ve popüler filmleri evlerde izlemek için bulması epey kolayken, kültürümüzün mihenk taşı olan nostaljik Yeşilçam klasiklerini bulmak neredeyse imkansıza yakın. Fakat eski Yeşilçam film izlemek isteyenlerin imdadına bulunmazvideolar.com yetişiyor! Üstelik bulunmazvideolar.com’ün siz sinema severlerin hizmetine sunduğu Yeşilçam film arşivi epey geniş ve genişlemeye de devam ediyor.
Örneğin yapımında görev alan Dilber Ay’ın annesi ve üvey babası ile yaşayan genç bir kızı canlandırdığı nostaljik Sokak Kızları filmini ele alalım. Filmde Dilber Ay annesini oldukça seven mutlu mesut yaşayan genç bir kızı canlandırmaktadır. Fakat işler her zaman böyle gitmeyecek, kendisinden çok sevdiği öz annesi vefat edince hayat genç kız için asla düzelemeyecek bir şekilde tepetaklak olacaktır. Annesinin ölümünden sonra üvey babasının kendisine yaptığı zalimliklerden ve işkencelerden bunalan genç kız, çareyi arkadaşlarına kaçmakta bulur. Ama feleğin genç kız için planları henüz bitmemiştir.
Yeri gelmişken, “Sokak Kızları” filminin, bulunmazvideolar.com’ün sizlere izleme imkanı sunduğu geniş Yeşilçam filmleri arşivinde bulunanlardan bir tanesi olduğunu söylememiz gerekiyor. Sitenin bizlere sunduğu imkanlardan yararlanmak istiyorsanız üyelik işlemlerinizi hızlıca tamamlayıp, sınırsız nostaljik Yeşilçam filmlerini izlemeye başlayabilirsiniz. bulunmazvideolar.com, Yeşilçam arşivi ile sinema tutkunlarını bekliyor.
  • Beğen
    1
İlgili Filmler
480P
Sokak Kızları 1979 Dilber Ay Harika Öncü
Sokak Kızları 1979 Dilber Ay Harika Öncü
Dilber ve Harika iki genç kızdır.Oldukça güzel ve bakımlıdırlar.Arada erkek arkadaşları ile birlikte yer içer ve gezerler.Ancak Dilber bakire olduğu ve bu bakireliğini korumak adına erkeklerle sadece sürt&uu...
  •   Tür : Türk Erotik Filmler, Yeşilçam Erotik filmleri
  •   İzlenme: 538
  •   1
      1
  •   Vizyon : 1979
  •   Süre : 54 Dk.
IMDb0.0
Yerli
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha