Yeşilçam erotik film kuşağı

Yeşilçam erotik film kuşağı 07 Ekim 2018

Yeşilçam erotik film kuşağı, pek çoğumuzun en çok aşina olduğu takibin severek yaptığı film serileri arasında yer almaktadır. Gerek 70’lerin nostaljik havasını yansıtması

Yeşilçam erotik film kuşağı, pek çoğumuzun en çok aşina olduğu takibin severek yaptığı film serileri arasında yer almaktadır. Gerek 70’lerin nostaljik havasını yansıtması, gerekse de bugün pek çoğu hayatta olmayan oyuncuları da içerisinde barındırması dolayısıyla kendisinin ayrı bir izleyici kitlesi mevcuttur. Ayrıca yine 70’li yılların samimi ve hem teknolojiden, hem de küreselleşme etkisinden uzak, doğal havasının etkisini de sanıyoruz ki atlamamak gerekli.
bulunmazvideolar.com da buna dair bir girişim başlatmış olan sitelerden birisi. İçerisinde Zerrin Egelilerin Balbadem filminden tutun da, Tarık Şimşek’in Yüz Karası filmine kadar türlü türlü 70’lre filmini bir arada barındıran bu site, reklam almaksızın çalışmalarına devam ediyor.
Ancak reklamsız kullanımın da bir karşılığının olması gerekliliğini hatırlatmak zorundayız. bulunmazvideolar.com, sizlere verdiği bu Yeşilçam erotik film hizmetinin karşılığında aylık bir şekilde sağladığı ücretli üyelik sistemini kullanmakta. Bu sayede hem kaliteli, kesintisiz, hem de günden güne yenilenen, büyüyen ve gelişen bir arşiv, karşınızda sürekli olarak ulaşılabilir bir konuma geliyor.
Site içerisindeki Premium olarak kullanabileceğiniz üyelik imkanının yanı sıra, bir adet de blog yer almakta. Bu blog sayesinde Yeşilçam ünlüleriyle ilgili hem nostaljik, hem de güncel haberlere ulaşabilir, filmler hakkında ilgi çekici ayrıntılara yer veren dökümanları okuyarak bilgi edinebilirsiniz.
Yeşilçam’ın bazıları için oldukça büyük bir tutku kaynağı olduğunu ve takip edilmesinin, arşivlenmesinin o kadar da kolay bir uğraş olmadığının farkındayız. Siz de Aydemir Akbaş’tan Meral Deniz’e, Turgut Özatay’dan Meltem Işık’a varana kadar oldukça geniş bir Yeşilçam portföyü edinmek, bu filmleri reklam kesintileri, sansür ve benzeri huzursuz edici etkilerden uzak bir şekilde, gönül rahatlığıyla ve anonim bir şekilde izlemek istiyorsanız, bulunmazvideolar.com'u  ziyaret ederek tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Beğen
    0
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha