Zafir Seba Aşk penceresi filmi hakkında

Zafir Seba Aşk penceresi filmi hakkında 12 Kasım 2018

​Yeşilçam, her ne kadar Taksim’deki küçük bir sokak olsa da, ülkemizdeki herkese sinemayı çağrıştırır. Çünkü 50’li yıllardan 80’lerin sonuna kadar tüm film şirketlerinin merkezinin bulunduğu bu sokak, bir anlamda Türk Sineması’nın kalbi olarak hepimizin aklına yazılmıştır. Sonraki yıllarda, film kalitesinin düşmesi, beklentilerin değişmes

Yeşilçam, her ne kadar Taksim’deki küçük bir sokak olsa da, ülkemizdeki herkese sinemayı çağrıştırır. Çünkü 50’li yıllardan 80’lerin sonuna kadar tüm film şirketlerinin merkezinin bulunduğu bu sokak, bir anlamda Türk Sineması’nın kalbi olarak hepimizin aklına yazılmıştır. Sonraki yıllarda, film kalitesinin düşmesi, beklentilerin değişmesi, yabancı filmlerin Türk halkına daha fazla hitap etmesiyle birlikte çıkmaza giren Yeşilçam, son dönemde tekrar çıkışa geçerek Türk halkının kalbindeki yerini tekrar kazanmak için önemli adımlar atıyor. Ama yine de kime sorarsanız sorun, Yeşilçam’ın altın çağını 70’ler ve 80’ler olarak tanımlayacaktır. Çünkü bu dönemde, halkın bir filmden beklediği herşeyi karşılayabilecek filmler yapılmış, aktör ve aktristler içtenlikle kucaklanmıştır. Filmlerdeki kötü adamlar halkı o kadar etkilemiştir ki, zaman zaman gittiği yerlerde halktan tepki bile görmüşlerdir.
Günümüzde ise Türk Sineması’nın o altın çağına ulaşmak, o dönemin filmlerini izlemek kolay gözükse de esasında çok zor bir iş olmuş durumda. Televizyonlarda sürekli aynı filmler gösteriliyor, CD’leri bulmak çok zor, tek alternatif olarak internet üzerinden izlemek kalıyor bize. Ama internetteki Türk filmlerinin hemen hemen hepsi meraklı amatörler tarafından yüklendiği için görüntü ve ses kalitesinde çok ciddi sıkıntılar yaşanıyor, çoğu film ne kadar ararsanız arayın bulunamıyor.
bulunmazvideolar.com, bu ihtiyaca cevap vermek için kurulan bir internet sitesi. Deneyimli çalışanlarının özenle seçtiği filmlerden oluşan geniş arşiviyle, o dönemin filmlerini izlemek isteyenler için bulunmaz hint kumaşı.
bulunmazvideolar.com’teki filmlerden biri de Hadi Çaman’ın başrolünü oynadığı Aşk Penceresi. 1979 yapımı filmde, Hadi Çaman’a Zafir Seba Meral Banu ve Özgan Özgür eşlik ediyor. Zengin bir dulun, sevgilisinden aldığı intikamı konu eden film, izleyecilere eğlenceli vakit geçirmeyi vaat ediyor.
Yeşilçam erotik Film İzleme konusunda bir numaralı adres olmayı amaçlayan bulunmazvideolar.com’e sizleri de bekliyoruz.
  • Beğen
    0
İlgili Filmler
720P
Aşk Penceresi Zafir Saba Hadi Çaman 1979
Aşk Penceresi Zafir Saba Hadi Çaman 1979
Aşk Penceresi başrollerini Zafir Saba Hadi Çaman'ın paylaştığı  1979 yılına ait bulunmayan bir erotik yeşilçam videosu daha sizlerle filmin konusu kısaca şöyle; Hadi Sevgilisini kendini aldattığı için e...
  •   Tür : Türk Erotik Filmler
  •   İzlenme: 596
  •   2
      0
  •   Vizyon : 1979
  •   Süre : 73 Dk.
IMDb0.0
Yerli
Vip Sayfası
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha